Sutnarka
Na mapě: 49°43'30.9"N 13°20'54.0"E
Poznámka: 
Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara Západočeské univerzity v Plzni. Sutnarka se překvapivě rychle  stala součástí Plzně a překročila hranice města a to hodně do daleka. Tolik o tom, když se v Plzni řekne Sutnarka.
Fotka:

Neuspořádané přílohy:

(1) Docent Josef Mištera, děkan Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara Západočeské univerzity a vedoucí Ateliéru Socha a profesor akademický sochař Jiří Beránek povídají o ojedinělém projektu Zaniklé a ohrožené kostely. Moderuje Iva Kokešová.

(2) Land art

 

◄◄◄ Obsah / Rejstřík


Pod čarou, pro zajímavost:
Jednou mě napadlo, že na studentský byt udělám reklamní plakát. Návrh se mi podařilo sehnat od studenta Sutnarky. Skoro vůbec jsem mu do toho nemluvil, jen jsem mu řekl na co to má být,  kde to bude umístěné a  chtěl jsem tam někam dát telefon, mail, web, QR kód a název. Reklamní plochu jsem si pronajal u jižního. Plakát byl z nějaký umělý hmoty. Podařilo se ho umístit a vypadal moc pěkně. Byl tam však jenom asi 14 dnů, pak přišel hodně silný vítr a plakát někam odletěl. Byla to ohromě zajímavá zkušenost s fajn lidmi, jak na  Sutnarce, tak v celém procesu realizace, od grafického návrhu po výsledný plakát kousek od  "Moving station".  Ten plakát je pryč, zdroják jsem použil jako kontakt na tyto stránky. Autor možná bude jednou slavným umělcem a zde je jedno z jeho prvních děl.

(sbP) Zveřejněno pod licencí sbP - Studentský byt Plzeň. (4/2024)
https://studentskybyt.cz 
APT